top of page

Metra-studio - Сучасний дизайн інтер'єру

 

  • Facebook Basic Black
  • Google+ Basic Black

Про розвиток дизайну інтер'єру в Києві

З кожним роком дизайн інтер'єру стає все більш актуальним в Києві. Це обумовлено підвищенням рівня життя сучасного суспільства, що розвивається.

Для багатьох поняття «дизайн інтер'єру» означає привабливий або непривабливий вигляд якого-небудь житлового або робочого простору. Насправді професійний дизайн інтер'єру несе в собі куди більш широке поняття.

Для створення унікального дизайну інтер'єру в Києві, будь то дизайн інтер'єру квартири, ресторану, офісу або іншого приміщення, люди все частіше звертаються за допомогою до дизайнерів. Тільки професійний дизайнер може допомогти втілити індивідуальне бачення дизайну інтер'єру кожного клієнта.

 

Складові ексклюзивного дизайну інтер'єру житлових приміщень

Є певні відмінності між дизайном інтер'єру квартир і приватних будинків.

Для дизайну квартир потрібен професійний підхід дизайнера, його погляд на конкретне приміщення та підбір оптимальних планувальних і декоративних рішень. Для створення інтер'єру приватного будинку або котеджу потрібно більше зусиль і тимчасових витрат, однак цей процес дає можливість створити унікальний симбіоз архітектури та інтер'єру кожного будинку.

 

Дизайн-проект інтер'єру котеджу або будинку потрібно починати паралельно з будівельними роботами. Це дає можливість вчасно визначитися з планувальними і функціональними рішеннями простору, зручним зонуванням кімнат, що дозволяє уникнути зайвих перепланувань всередині будівлі, тим самим скоротити терміни робіт і фінансові витрати. Такий підхід до дизайну інтер'єру приватних будинків і котеджів дозволяє дизайнеру найбільш точно втілити побажання клієнта.

 

Для дизайну офісів, шоу-румів, коворкінг-центрів також необхідний особливий підхід, що базується на принципах ергономіки і комфорту робочого простору.

Завдяки кваліфікованим фахівцям в області дизайну Метра-студія допоможе Вам розробити дизайн вашого будинку, котеджу, квартири, офісу і гарантувати його унікальність.

 

Особливості створення ексклюзивного дизайну бару, ресторану, кафе, клубу, шоу-руму або офісу

Всі власники приватного бізнесу знають що запорука успішної і прибуткової роботи полягає в забезпеченні максимального комфорту клієнтам і співробітникам. Дуже важливим фактором комфорту відвідувачів є дизайн інтер'єру приміщення, його зручність, краса і функціональність. Наша дизайнерська компанія пропонує Вам послуги з розробки ексклюзивних дизайн проектів інтер'єру кафе, барів, ресторанів, клубів, офісів, магазинів, перукарень, spa-салонів та інших закладів.

Ми пропонуємо індивідуальний і креативний підхід до створення дизайну інтер'єру кожного приміщення з урахуванням всіх побажань клієнта. У підсумку ви отримаєте не просто гарний, але і повністю функціональний інтер'єр, ергономічний простір, зручний як для працівників, так і для клієнтів.

Звернувшись в нашу студію Ви можете розраховувати на грамотне і кваліфіковане втілення будь-яких ваших ідей!

 

Професійний, індивідуальний і доступний дизайн інтер'єрів від Metra-studio

Наша професійна команда візьметься за будь-яку складну задачу, поставлену перед нами, будь це дизайн інтер'єру квартири, будинку, котеджу або офісу, магазину, кафе, бару, ресторану, салону краси. Ми гарантуємо вам якісний результат і доступну ціну на наші роботи, оскільки наша мета - зробити дизайн інтер'єру доступним для всіх.

bottom of page